Wizja 

 

Jesteśmy stabilnym i stale rozwijającym się przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnym. W grupie przedsiębiorstw tej wielkości wyróżniamy się stałym rozwojem i pozyskiwaniem nowych odbiorców na obszarze naszego działania.

        Naszym Klientom gwarantujemy dostawę wody o stabilnych parametrach jakościowych, w sposób ciągły i niezawodny. Zapewniamy obsługę i pomoc w rozwiązywaniu problemów eksploatacyjnych świadcząc usługi na wysokim poziomie, w tym przeglądy sieci kamerą techniczną.

        Stale rozwijamy systemy automatyzacji i wizualizacji naszych obiektów, umożliwiając w ten sposób podgląd i sterowanie stacjami uzdatniania wody oraz przepompowniami ze Stacji Uzdatniania Wody w Nowym Tomyślu.

       Tworzymy pozytywne relacje z naszymi Klientami kreując wizerunek wiarygodnego i rzetelnego partnera.

      Wizją Spółki jest osiągnięcie najwyższych światowych standardów eksploatacyjnych i statusu firmy profesjonalnej, przyjaznej odbiorcom, dostawcom i środowisku, zrealizowane poprzez efektywne zarządzanie obiektami gospodarki wodno-ściekowej, rozumiane jako relacja jakości i niezawodności usług przy zachowaniu dbałości o akceptowalne koszty.

 

 


Liczba odwiedzin : 1352
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Nowym Tomyślu
Osoba wprowadzająca informację : Marek Wichtowski
Osoba odpowiedzialna za informację : Marcin Cichowski
Czas wytworzenia: 2009-09-07 11:17:29
Czas publikacji: 2015-12-08 09:13:08
Data przeniesienia do archiwum: Brak